poniedziałek, 28 maja 2012

Sorka :D... 10:13

Tak,tak wiem dawnooo nie pisałam. Ale ostatnimi czasy dużo u mnie się działo... Rozstanie z chłopakiem(najlepsza moja decyzja podjęta w Busku...) ;).
Dobrze mi samej, nie na jednym świat się kończy ;].
Teraz lajtowe PSiO (czyli: Programy Strukturalne i Operacyjne), potem angielski <3,historia i biologia na której nic praktycznie nie robimy ^^ heh. Lekcje do 14:25, także lajcik =). Dzisiaj się przenoszę do innego pokoju. Znowu... A z takiego powodu, że jakimś cudem co jakiś czas giną mi rzeczy. Np. znikająca kasa z nocnej szafki na klucz xD. Czyżby czary ?! ;o xD ^^....
16go czerwca jadę już do domku ^^ hieh ;*. 27go na 18 urodziny Pauliśki :D ;**.
Ok narazie tyle papa :D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz