poniedziałek, 28 maja 2012

Sorka :D... 10:13

Tak,tak wiem dawnooo nie pisałam. Ale ostatnimi czasy dużo u mnie się działo... Rozstanie z chłopakiem(najlepsza moja decyzja podjęta w Busku...) ;).
Dobrze mi samej, nie na jednym świat się kończy ;].
Teraz lajtowe PSiO (czyli: Programy Strukturalne i Operacyjne), potem angielski <3,historia i biologia na której nic praktycznie nie robimy ^^ heh. Lekcje do 14:25, także lajcik =). Dzisiaj się przenoszę do innego pokoju. Znowu... A z takiego powodu, że jakimś cudem co jakiś czas giną mi rzeczy. Np. znikająca kasa z nocnej szafki na klucz xD. Czyżby czary ?! ;o xD ^^....
16go czerwca jadę już do domku ^^ hieh ;*. 27go na 18 urodziny Pauliśki :D ;**.
Ok narazie tyle papa :D.

wtorek, 1 maja 2012

KWIECIEŃ 2012 (notki z pamiętnika)











23 godz. 17:20
Za 40 min kolacja. Potem kompy i prysznic =p. Przez dwa ostatnie weekendy dużo się działo =/. Ale wspierali mnie Czesiu i Kamil no i moja Sylwia ;*. 28-go do domku do 6-go maja =D. Ok narazie tyle.



MARZEC 2012 (notki z mojego pamiętnika)

18 godz. 15:50
W Busku jest super. Poznałam już fajne osoby. Czuję się tu dobrze. Klasę mam zajefajną, a o wychowawczyni mam dobre zdanie. Byłam raz odwiedzić Marcina na Górce =). A w internacie odwiedził mnie Kamil "Stokrotka" ^^. Na herbatę wpadł Czesiu ;). Do domu jadę dopiero na święta ;p. A i sweet sesja z Kinią była :D. Dobra starczy ;]...