Jak wspominałam w moim pierwszym blogu, że założę bloga o moim wyjeździe do Buska Zdroju. A że wcześniej nie miałam czasu, robię to w tej chwili ^^. Blog będzie o tym jak tam mi się żyje, dlaczego tam trafiłam i wgl. Dodam parę zdjęć itd. Pozdro, Niki ;).