piątek, 5 października 2012

Notka z domu

Tak tak wiem miałam napisać w Busku , ale wyszło jak wyszło ^^. Nie miałam czasu :D. Doszło parę nowych, fajnych osób :). Aneta,Mateusz,Adam,Piotrek itd. :]. 
Ogółem jest spoko. Aktualnie jestem w domu, ale to wiecie z tamtego Bloga :P. 
Hmm w przyszłym tygodniu zaczynają już się sprawdziany, kartkówki i wgl ;x. Eh...
Ale damy rade :D. 
Wgl dostałam się na projekt z: angielskiego ^^, polaka i maty. 
27go mieliśmy wycieczkę w Góry Świętokrzyskie :). Jestem z niej zadowolona. Co prawda 28go wracaliśmy, ale to nic :D. Takie fazy , że szoook :D. 
W grudniu ma być prawdopodobnie wycieczka do Zakopca :] też w projektu :).
8go już będę w moim kochanym Busku :) :*. Heh mam nową ksywkę : Ciocia Nisia, albo Nisia :D hehe :). Już mama nawet mi tak gada :p. Jest suuuuper :)! 
Ok to tak w skrócie. Cya :** . 






 

piątek, 8 czerwca 2012

MAJ 2012 (notki z pamiętnika)



27 godz. 15:31
       Boże, ale nuda. Wstałam przed 12:00 heh =p. Teraz muza i GG ^^ =*.
                       16-go czerwca mam plany już pojechać do domku <3. Dzisiaj wraca ta(nieważne kto ;)) ;/. Jak mnie jutro nie przeniosą do innego 
pokoju to nie wiem. Rozstanie z Kamilem to najlepsza decyzja, 
którą podjęłam w Busku =).                    Ok tyle.

poniedziałek, 28 maja 2012

Sorka :D... 10:13

Tak,tak wiem dawnooo nie pisałam. Ale ostatnimi czasy dużo u mnie się działo... Rozstanie z chłopakiem(najlepsza moja decyzja podjęta w Busku...) ;).
Dobrze mi samej, nie na jednym świat się kończy ;].
Teraz lajtowe PSiO (czyli: Programy Strukturalne i Operacyjne), potem angielski <3,historia i biologia na której nic praktycznie nie robimy ^^ heh. Lekcje do 14:25, także lajcik =). Dzisiaj się przenoszę do innego pokoju. Znowu... A z takiego powodu, że jakimś cudem co jakiś czas giną mi rzeczy. Np. znikająca kasa z nocnej szafki na klucz xD. Czyżby czary ?! ;o xD ^^....
16go czerwca jadę już do domku ^^ hieh ;*. 27go na 18 urodziny Pauliśki :D ;**.
Ok narazie tyle papa :D.

wtorek, 1 maja 2012

KWIECIEŃ 2012 (notki z pamiętnika)











23 godz. 17:20
Za 40 min kolacja. Potem kompy i prysznic =p. Przez dwa ostatnie weekendy dużo się działo =/. Ale wspierali mnie Czesiu i Kamil no i moja Sylwia ;*. 28-go do domku do 6-go maja =D. Ok narazie tyle.



MARZEC 2012 (notki z mojego pamiętnika)

18 godz. 15:50
W Busku jest super. Poznałam już fajne osoby. Czuję się tu dobrze. Klasę mam zajefajną, a o wychowawczyni mam dobre zdanie. Byłam raz odwiedzić Marcina na Górce =). A w internacie odwiedził mnie Kamil "Stokrotka" ^^. Na herbatę wpadł Czesiu ;). Do domu jadę dopiero na święta ;p. A i sweet sesja z Kinią była :D. Dobra starczy ;]...


poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Wstępne info ;)!

Jak wspominałam w moim pierwszym blogu, że założę bloga o moim wyjeździe do Buska Zdroju. A że wcześniej nie miałam czasu, robię to w tej chwili ^^. Blog będzie o tym jak tam mi się żyje, dlaczego tam trafiłam i wgl. Dodam parę zdjęć itd. Pozdro, Niki ;).