27 godz. 15:31
Boże, ale nuda. Wstałam przed 12:00 heh =p. Teraz muza i GG ^^ =*.
16-go czerwca mam plany już pojechać do domku <3. Dzisiaj wraca ta(nieważne kto ;)) ;/. Jak mnie jutro nie przeniosą do innego
pokoju to nie wiem. Rozstanie z Kamilem to najlepsza decyzja,
którą podjęłam w Busku =). Ok tyle.
