Życie w Busku - Zdroju =)
wtorek, 1 maja 2012
KWIECIEŃ 2012 (notki z pamiętnika)
23 godz. 17:20
Za 40 min kolacja. Potem kompy i prysznic =p. Przez dwa ostatnie weekendy dużo się działo =/. Ale wspierali mnie Czesiu i Kamil no i moja Sylwia ;*. 28-go do domku do 6-go maja =D. Ok narazie tyle.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz