wtorek, 1 maja 2012

KWIECIEŃ 2012 (notki z pamiętnika)











23 godz. 17:20
Za 40 min kolacja. Potem kompy i prysznic =p. Przez dwa ostatnie weekendy dużo się działo =/. Ale wspierali mnie Czesiu i Kamil no i moja Sylwia ;*. 28-go do domku do 6-go maja =D. Ok narazie tyle.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz