wtorek, 1 maja 2012

MARZEC 2012 (notki z mojego pamiętnika)

18 godz. 15:50
W Busku jest super. Poznałam już fajne osoby. Czuję się tu dobrze. Klasę mam zajefajną, a o wychowawczyni mam dobre zdanie. Byłam raz odwiedzić Marcina na Górce =). A w internacie odwiedził mnie Kamil "Stokrotka" ^^. Na herbatę wpadł Czesiu ;). Do domu jadę dopiero na święta ;p. A i sweet sesja z Kinią była :D. Dobra starczy ;]...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz