piątek, 5 października 2012

Notka z domu

Tak tak wiem miałam napisać w Busku , ale wyszło jak wyszło ^^. Nie miałam czasu :D. Doszło parę nowych, fajnych osób :). Aneta,Mateusz,Adam,Piotrek itd. :]. 
Ogółem jest spoko. Aktualnie jestem w domu, ale to wiecie z tamtego Bloga :P. 
Hmm w przyszłym tygodniu zaczynają już się sprawdziany, kartkówki i wgl ;x. Eh...
Ale damy rade :D. 
Wgl dostałam się na projekt z: angielskiego ^^, polaka i maty. 
27go mieliśmy wycieczkę w Góry Świętokrzyskie :). Jestem z niej zadowolona. Co prawda 28go wracaliśmy, ale to nic :D. Takie fazy , że szoook :D. 
W grudniu ma być prawdopodobnie wycieczka do Zakopca :] też w projektu :).
8go już będę w moim kochanym Busku :) :*. Heh mam nową ksywkę : Ciocia Nisia, albo Nisia :D hehe :). Już mama nawet mi tak gada :p. Jest suuuuper :)! 
Ok to tak w skrócie. Cya :** .