piątek, 8 czerwca 2012

MAJ 2012 (notki z pamiętnika)



27 godz. 15:31
       Boże, ale nuda. Wstałam przed 12:00 heh =p. Teraz muza i GG ^^ =*.
                       16-go czerwca mam plany już pojechać do domku <3. Dzisiaj wraca ta(nieważne kto ;)) ;/. Jak mnie jutro nie przeniosą do innego 
pokoju to nie wiem. Rozstanie z Kamilem to najlepsza decyzja, 
którą podjęłam w Busku =).                    Ok tyle.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz